| Naam van het product | Graafwerktuig Tilt Quick Hitch |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Geschikt | 20 ton graafmachine |
| Materiaal | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Pin Diameter | aangepast |
| Naam van het product | Graafwerktuig Tilt Quick Hitch |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Geschikt | 30 ton graafmachine |
| Materiaal | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Pin Diameter | aangepast |
| Naam van het product | Graafwerktuig Tilt Quick Hitch |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Geschikt | 2 ton graafmachine |
| Materiaal | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Pin Diameter | Op maat |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Snelle koppeling |
|---|---|
| Toepassing | mijnbouw |
| Materiaal | Hardox500 NM400 |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| MOQ | 1 stukken |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Materiaal | Q345B+NM400 |
| Toepassing | maak alle graafwerktuig voor-beëindigt materiaal vast |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Type | Hydraulisch, mechanisch |
| Productnaam | Hydraulische/Hand snelle hapering |
|---|---|
| Materiaal | Q355B+NM400 |
| Garantie | 12 maanden |
| Pin Diameter | De grootte van de steundouane |
| Geschikt graafwerktuigmodel | SY, PC, HD, EX KAT, |
| Productnaam | Hydraulische/Hand snelle hapering |
|---|---|
| Materiaal | Q355B+NM400 |
| Garantie | 1 JAAR |
| Pin Diameter | De grootte van de steundouane |
| Geschikt graafwerktuigmodel | SY, PC, HD, EX KAT, |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |