| Type | graafwerktuig Parts |
|---|---|
| Productnamee | graafwerktuig op zwaar werk berekende emmer |
| Gebruik | Lading |
| Toepassing | Graafwerktuig Attachment |
| Kleur | Geel |
| Type | graafwerktuig Parts |
|---|---|
| Productnamee | graafwerktuig op zwaar werk berekende emmer |
| Gebruik | Lading |
| Toepassing | Graafwerktuig Attachment |
| Kleur | Geel |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | aangepast |
| Materiaal | HARDOX400/500, Q345B+NM360 |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Kleur | aangepast |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| Toepassing | 1-30t graafwerktuig |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Materiaal | Q345B |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Aangepast |
| Verleende naverkoop de Dienst | Video technische ondersteuning, online ondersteuning |
| Toepassing | 1-30t graafwerktuig |
| Type | Buitenaardse zware voertuigen |
|---|---|
| Stapbreedte | 600 mm/ 800 mm/ 1000 mm |
| Kleur van de handgreep | De vereisten van de klant |
| Toepassing | Openbaar vervoer, metro, luchthaven, winkelcentrum. |
| Materiaal | metaal |