| Gebruik | Weg het Vegen |
|---|---|
| Machinetype | Graafwerktuig Attachment Tools |
| Geschikt | 1.5-3 Ton Excavator |
| Toepassing | Bouwmachines |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Kleur | Aangepast |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Q345B+NM400 |
| Toepassing | Graafwerktuig |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Toepassing | kruippakjegraafwerktuig |
|---|---|
| Deelnaam | Boom/Wapen/Emmercilinder |
| Machinemodel | KOMATSU PC Hitachi Volve Doosan |
| Materiaal | Q355B |
| Kleur | Aangepast |
| Toepassing | Graafwerktuig |
|---|---|
| Machinemodel | KOMATSU/kobelco/hitachi/PC/hyundai/Volvo |
| Materiaal | Q355B |
| Lengte | 124m |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Toepassing | graafwerktuigboom |
|---|---|
| Machinemodel | rupsband/Hyundai/Volvo |
| Materiaal | Q355 |
| Lengte | 224m |
| Kleur | Het gele of Verzoek van de Klant |
| Productnaam | Het handboek grijpt vast |
|---|---|
| type | Graafwerktuig Mechanical |
| Materialen | Q355b |
| Toepassing | Grabingsrotsen, hout, gewassen |
| OEM de Dienst | beschikbaar |
| Productnaam | Het handboek grijpt vast |
|---|---|
| Type | Graafwerktuig Mechanical |
| Materialen | Q355B |
| Toepassing | Grabingsrotsen, hout, gewassen |
| OEM de dienst | Beschikbaar |
| Productnaam | Het handboek grijpt vast |
|---|---|
| Type | Graafwerktuig Mechanical |
| Materialen | Q355B |
| Toepassing | Grabingsrotsen, hout, gewassen |
| OEM de dienst | Beschikbaar |
| Kleur | Zwart/geel |
|---|---|
| Gewicht | 220-1150kg |
| Toepassing | Uitgraving, Lading, het Graven |
| Kenmerken | Met hoge weerstand, Duurzaam |
| verpakking | Schaap |
| Materiaal | Q355+Wear-zichverzet tegen materiaal |
|---|---|
| Kleur | Als vereist uw |
| Gewichten | 1-15Ton |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Pakket | Standaardpackage/as-vereist uw |