| Kwaliteit | Hoogwaardig |
|---|---|
| Stroombron | Mechanische apparatuur |
| Certificaat | ISO9001 |
| Gewicht | 250-14500kg |
| Materiaal | Q355B, Q690D |
| Toepassing | Laden en lossenmaterialen |
|---|---|
| Type | Clamshell-emmer |
| Materiaal | Q460 +NM360 |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Capaciteit | 0.2-5.0CBM |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Materiaal | Q355B, Q690D |
| Gewicht | 250-14500kg |
| Kleur | Sinaasappel/Zwarte/anderen |
| Stroombron | Mechanische apparatuur |
| Materiaal | Q355B |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Certificaat | ISO9001, CE |
| Snijbreedte | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Kleur | Sinaasappel/Zwarte/anderen |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
|---|---|
| Materiaal | Q345B+NM400 |
| Toepassing | Laden en lossenmaterialen, logboeklading |
| Garantie | 12 maanden |
| Type | Roterende & niet rotarty, Roterend Type of Vast Type |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
|---|---|
| Materiaal | Q345B+NM400 |
| Toepassing | Laden en lossenmaterialen, logboeklading |
| Garantie | 12 maanden |
| Type | Roterende & niet rotarty, Roterend Type of Vast Type |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
|---|---|
| Materiaal | Q345B+NM400 |
| Toepassing | Laden en lossenmaterialen, logboeklading |
| Garantie | 12 maanden |
| Type | Roterende & niet rotarty, Roterend Type of Vast Type |
| Kleur | Verzoek van de klant |
|---|---|
| Materiaal | Q345B+NM400 |
| Toepassing | Laad- en losmateriaal, logbelasting |
| Garantie | 12 maanden |
| Type | Roterende en niet-roterende, roterende of vaste |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
|---|---|
| Materiaal | Q345B+NM400 |
| Toepassing | Laden en lossenmaterialen, logboeklading |
| Garantie | 12 maanden |
| Type | Roterende & niet rotarty, Roterend Type of Vast Type |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
|---|---|
| Materiaal | Q345B+NM400 |
| Toepassing | Laden en lossenmaterialen, logboeklading |
| Garantie | 12 maanden |
| Type | Roterende & niet rotarty, Roterend Type of Vast Type |