| Kleur | Aangepast |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Q345B+NM400 |
| Toepassing | Graafwerktuig |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Kleur | Aangepast |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Q355B |
| Toepassing | maak alle graafwerktuig voor-beëindigt materiaal vast |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Machinetype | Graafwerktuig Attachment Tools |
|---|---|
| MOQ | 1 STUK |
| Kwaliteit | Hoog - kwaliteit |
| Materiaal | Q355B |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Kleur | Aangepast |
|---|---|
| Materiaal | Q345/460+NM400 |
| Type | gravende emmer |
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Kleur | Aangepast |
|---|---|
| Materiaal | Q345/460+NM400 |
| Type | gravende emmer |
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Kleur | Aangepast |
|---|---|
| Materiaal | Q345/460+NM400 |
| Type | gravende emmer |
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Materiaal | Q355B, Q690D |
|---|---|
| Stroombron | Mechanische apparatuur |
| Voorwaarde | 100% gloednieuw. |
| Kwaliteit | Hoogwaardig |
| Gewicht | 250-14500kg |
| Voorwaarde | 100% gloednieuw. |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Sinaasappel/Zwarte/anderen |
| Gewicht | 250-14500kg |
| Materiaal | Q355B, Q690D |
| Voorwaarde | 100% gloednieuw. |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht | 250-14500kg |
| Stroombron | Mechanische apparatuur |
| Kwaliteit | Hoogwaardig |
| Certificaat | ISO9001 |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Voorwaarde | 100% gloednieuw. |
| Stroombron | Mechanische apparatuur |
| Kwaliteit | Hoogwaardig |