| Pakken voor | 6ton graafwerktuig |
|---|---|
| Materiaal | Q355B |
| Kleur | Klant vereist |
| Moq | 1 set |
| Kwaliteit | Hoogwaardig |
| Pakken voor | 10 ton graafmachine |
|---|---|
| Materiaal | Q355B |
| Kleur | Klant vereist |
| Moq | 1 set |
| Kwaliteit | Hoogwaardig |
| Bout | Bout met hoge weerstand |
|---|---|
| Gewicht | 280-4300kg/Customized |
| Toepassing | Graafwerktuig |
| Kleur | Geel/Zwarte |
| naam | Graafwerktuig Rock Bucket |
| AppliPCion | Excavator |
|---|---|
| Color | Yellow/Black |
| Weight | 280-4300kg/Customized |
| Teeth | High Strength Teeth |
| Material | High Strength Steel |
| AppliPCion | Excavator |
|---|---|
| Color | Yellow/Black |
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Teeth | High Strength Teeth |
| Weight | 280-4300kg/Customized |
| Features | High Strength, Durable |
|---|---|
| Weight | 220-1150kg |
| Product Name | Excavator General Purpose Bucket |
| Packaging | Mutton |
| Color | Black/Yellow |
| Grootte | aangepast |
|---|---|
| MOQ | 1 stuk |
| Kenmerken | Hoge sterkte |
| Capaciteit | 0.1-4 Cbm |
| OEM-producten | Beschikbaar |
| Gewicht | Op maat |
|---|---|
| Kleur | Geel/Zwart/Klantgericht |
| Garantie | 1 jaar |
| MOQ | 1 stuk |
| Materiaal | Q355B, NM360, HARDOX-500 |
| Materiaal | Q345B |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Aangepast |
| Verleende naverkoop de Dienst | Video technische ondersteuning, online ondersteuning |
| Toepassing | 1-30t graafwerktuig |
| AppliPCion | Excavator |
|---|---|
| Packaging | Wooden Case |
| Size | Customized |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Red, Yellow, Customized |