| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Graafwerktuigdelen |
|---|---|
| Kleur | Vereiste klant |
| Toepassing | mijnbouw |
| Hardheid | 48-52HRC |
| Capaciteit | 0.1m3--8.7m3 |
| Kleur | Geel/Zwarte |
|---|---|
| Toepassing | Graafwerktuig |
| Gewicht | 280-4300kg/Customized |
| Bout | Bout met hoge weerstand |
| Grootte | 0.25-4.3cbm/Customized |
| AppliPCion | Excavator |
|---|---|
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Material | High Strength Steel |
| Teeth | High Strength Teeth |
| Weight | 280-4300kg/Customized |
| Materiaal | Staal met hoge weerstand |
|---|---|
| Bout | Bout met hoge weerstand |
| Naam | Graafwerktuig Rock Bucket |
| Kleur | Geel/Zwarte |
| Gewicht | 280-4300kg/Customized |
| Application | Excavator |
|---|---|
| Weight | 700-1000kg |
| Color | Yellow, Black |
| Name | Excavator Rock Bucket |
| Size | 1.0 M3 |
| Materiaal | Q355, NM400, Hardox400 |
|---|---|
| Gewicht | 280-4300kg/Customized |
| Kleur | Geel/Zwart of op verzoek van de klant |
| Tanden | Tanden met hoge weerstand |
| Naam | Graafwerktuig Rock Bucket |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Material | Steel |
| Size | Customized |
| Origin | China |
| Color | Red, Yellow, Customized |
| Material | High Strength Steel |
|---|---|
| Bolt | High Strength Bolt |
| AppliPCion | Excavator |
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Color | Yellow/Black |
| Material | High Strength Steel |
|---|---|
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Bolt | High Strength Bolt |
| Name | Excavator Rock Bucket |
| AppliPCion | Excavator |