| Kleur | Vereiste klant |
|---|---|
| Materiaal | Q345B, NM360/400, HARDOX450/500 |
| Garantie | 12 maanden |
| Toepassing | Wijd gebruikt in havens |
| Gewicht | 1800KG |
| Kleur | Sinaasappel |
|---|---|
| Grootte | Klein/middelgroot/groot |
| naam | Sinaasappelschilgreep |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Vorm | Vier of Vijf Klauwen |
| naam | Sinaasappelschilgreep |
|---|---|
| Vorm | Vier of Vijf Klauwen |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Kleur | Sinaasappel |
| Materiaal | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
|---|---|
| Gewicht | 380-2250kg |
| Vorm | Vier of Vijf Klauwen |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Toepassing | Graafwerktuig Grapple Attachment |
| Kleur | Aangepast |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Q355B+NM400 |
| Productnaam | Graafwerktuig Orange Peel Grab |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Productnaam | Het schroot grijpt, de vastgeklemde greep van de Kabelsinaasappelschil graafwerktuig vast |
|---|---|
| Type | Hydrualic, het Roteren, Graafwerktuiggehechtheid |
| Materiaal | Q355B |
| Voorwaarde | 100%new |
| Kleur | Vereiste klant |
| Garantie | 1 jaar, 1,5 Jaar |
|---|---|
| Type | Vaste Greepemmer |
| Verpakking | Houten Pallet |
| Kwaliteit | Hoge Waarborg |
| Maximum | 3760Nm |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Kwaliteit | Uitstekende kwaliteit |
| Kleur | Cunstomized |
| Breedte | Breedte |
| Maximum open | 2470 mm |
|---|---|
| Type | Roterende |
| Kraanophefcapaciteit | Op verzoek |
| Operatiemethode | Hydraulisch |
| Ontwerp | As Per Request |
| Operatiemethode | hydraulisch |
|---|---|
| Type machine | Graafwerktuig Attachment Tools |
| Geschikt | 37-46Ton Graafmachine |
| Structuur | Sinaasappelschil |
| Installatie | Gemakkelijk te installeren en te demonteren |