| Geschikt | 20ton graafwerktuig |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Type | De greep van de Hydrualicsinaasappelschil |
| Voorwaarde | 100%new |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| Type | Het roteren |
|---|---|
| Toepassing | Graafwerktuig |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Sleutelwoord | rotsbewerker |
| MOQ | 1 stukken |
| Productnaam | Sinaasappelschilgreep |
|---|---|
| Type | Niet-roteer |
| Materiaal | Q355B |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Kleur | Gele Zwarte |
| Duurzaamheid | Hoog |
|---|---|
| Kleur | aangepast |
| Materiaal | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Toepassing | Graafwerktuig Grapple Attachment |
| Grootte | Kleine/Middelgrote/Grote |
| Gewicht | 380-2250kg |
|---|---|
| Kwaliteit | van hoge kwaliteit |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Materiaal | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Grootte | Kleine/Middelgrote/Grote |
| Toepassing | Graafwerktuig Grapple Attachment |
|---|---|
| Vorm | Vier of Vijf Klauwen |
| Kleur | Op maat |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Gewicht | 380-2250kg |
| Machinetype | Graafwerktuig Attachment Tools |
|---|---|
| MOQ | 1 STUK |
| Kwaliteit | Hoog - kwaliteit |
| Materiaal | Q355B |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Pakken voor | 5-9 ton graafmachine |
|---|---|
| Materiaal | Q355/NM400/HARDOX450 |
| Kleur | Klant vereist |
| Moq | 1 set |
| Kwaliteit | Hoogwaardig |
| Maximum open | 2470 mm |
|---|---|
| Type | Roterende |
| Kraanophefcapaciteit | Op verzoek |
| Operatiemethode | Hydraulisch |
| Ontwerp | As Per Request |
| Operatiemethode | hydraulisch |
|---|---|
| Type machine | Graafwerktuig Attachment Tools |
| Geschikt | 17-26 ton graafmachine |
| Structuur | Sinaasappelschil |
| Installatie | Gemakkelijk te installeren en te demonteren |