| Productnaam | Graafwerktuig Tilt Bucket |
|---|---|
| Merknaam | Huitong |
| Type | Gebruik voor graafmachines voor het bewerken van rotsen |
| Garantie | 6 maanden |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Toepassing | Graafwerktuig |
|---|---|
| Verpakking | Kartonnen, pallets of op verzoek van de klant |
| Garantie | 3 maanden |
| Capaciteit | 0.1-5 CBM |
| type | Rots Emmer |
| Garantie | 3 maand |
|---|---|
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| TOEPASSELIJKE INDUSTRIE | MachinesReparatiewerkplaatsen, Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, Kleinhandel, Bouw works&nbs |
| Geschikt Graafwerktuig (ton) | 5-45 |
| Toepassing | Gravende Modder |
| Openingsbreedte | 800-1500 mm, op maat |
|---|---|
| Toepassing | De volgende categorieën zijn bedoeld: |
| Type | Rots Emmer |
| Kleur | Rood, Geel, Aangepast |
| Garantie | 6 maanden |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Productnaam | Graafwerktuig Tilting Bucket |
| Gewicht | 680kg-3800kg |
| Geschikt | Gevalgraafwerktuig |
| Toepassing | sloot die en het hellen het sorteren schoonmaken. |
|---|---|
| Materiaal | 16MN/Q355 |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| MOQ | 1 |
| kleur | Elke kleur |
| Kleur | Rood, Geel, Aangepast |
|---|---|
| Verpakking | Kartonnen, pallets of op verzoek van de klant |
| Type | Rots Emmer |
| Capaciteit | 0.1-0.75 CBM |
| Openingsbreedte | 800-1500 mm, op maat |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Origin | China |
| Packaging | Wooden Case |
| AppliPCion | Excavator |
| Color | Red, Yellow, Customized |
| Toepassing | Graafwerktuig |
|---|---|
| Kleur | Rood, Geel, Aangepast |
| type | Rots Emmer |
| Materiaal | Staal |
| Verpakking | Kartonnen, pallets of op verzoek van de klant |
| Toepassing | De volgende categorieën zijn bedoeld: |
|---|---|
| Type | Rots Emmer |
| Garantie | 6 maanden |
| Verpakking | Kartonnen, pallets of op verzoek van de klant |
| Materiaal | Staal |