| Openingsbreedte | 800-1500 mm, op maat |
|---|---|
| Materiaal | staal |
| Garantie | 6 maanden |
| Kleur | Rood, Geel, Aangepast |
| Capaciteit | 0.1-0.75 CBM |
| AppliPCion | Excavator |
|---|---|
| Packaging | Wooden Case |
| Size | Customized |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Red, Yellow, Customized |
| Material | Steel |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| AppliPCion | Excavator |
| Color | Red, Yellow, Customized |
| Size | Customized |
| Verpakking | houten kast |
|---|---|
| Grootte | Op maat |
| Toepassing | Excavator |
| Garantie | 1 jaar |
| Type | Rots Emmer |
| Color | Red, Yellow, Customized |
|---|---|
| Material | Steel |
| Origin | China |
| AppliPCion | Excavator |
| Packaging | Wooden Case |
| Capaciteit | 0.1-5 CBM |
|---|---|
| Verpakking | Kartonnen, pallets of op verzoek van de klant |
| Garantie | 3 maanden |
| Oorsprong | China |
| Openingsbreedte | 800-1500 mm, op maat |
| Openingsbreedte | 800-1500 mm, op maat |
|---|---|
| Toepassing | Graafwerktuig |
| Verpakking | Kartonnen, pallets of op verzoek van de klant |
| type | Rots Emmer |
| Oorsprong | China |
| Capaciteit | 0.1-5 CBM |
|---|---|
| type | Rots Emmer |
| Toepassing | Graafwerktuig |
| Kleur | Rood, Geel, Aangepast |
| Oorsprong | China |
| Materiaal | staal |
|---|---|
| Kleur | Rood, Geel, Aangepast |
| Type | Rots Emmer |
| Openingsbreedte | 800-1500 mm, op maat |
| Capaciteit | 0.1-0.75 CBM |
| Materiaal | staal |
|---|---|
| Openingsbreedte | 800-1500 mm, op maat |
| Garantie | 6 maanden |
| Toepassing | De volgende categorieën zijn bedoeld: |
| Capaciteit | 0.1-0.75 CBM |