| Productnaam | Graafwerktuig Tilting Bucket |
|---|---|
| Breedte | 12001500mm |
| OEM | Beschikbaar |
| Schuine standgraad | 90° (45 graden in één van beide richting) |
| Geschikt | 3-8 ton graafwerktuig |
| Toepassing | Kruippakjegraafwerktuig, Gravende modder |
|---|---|
| Type | Graafwerktuig Tilt Bucket |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Capaciteit | 0.75m ³ |
| Materiaal | Q355B |
| Type | Graafwerktuigdelen |
|---|---|
| Kleur | Vereiste klant |
| Toepassing | mijnbouw |
| Hardheid | 48-52HRC |
| Capaciteit | 0.1m3--8.7m3 |
| Materiaal | 16MN/Q355 |
|---|---|
| Toepassing | voor al graafwerktuig |
| Machineton | 10-25t |
| Hardheid | HRC 46-52 |
| Levertijd | 7-10days |
| Kleur | Geel/Blauw/Zwart/Rood |
|---|---|
| Materiaal | Q345B+NM400 of aangepast |
| Type | Schuine standemmer |
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 3 maand |
|---|---|
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| TOEPASSELIJKE INDUSTRIE | MachinesReparatiewerkplaatsen, Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, Kleinhandel, Bouw works&nbs |
| Geschikt Graafwerktuig (ton) | 5-45 |
| Toepassing | Gravende Modder |
| Kleur | Aangepast |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Q355B+NM400 |
| Productnaam | Op zwaar werk berekende Rotsemmer |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Openingsbreedte | 800-1500 mm, op maat |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Oorsprong | China |
| Toepassing | De volgende categorieën zijn bedoeld: |
| Garantie | 6 maanden |
| Materiaal | Staal |
|---|---|
| Openingsbreedte | 800-1500 mm, op maat |
| Kleur | Rood, Geel, Aangepast |
| Type | Rots Emmer |
| Oorsprong | China |
| Openingsbreedte | 800-1500 mm, op maat |
|---|---|
| Toepassing | De volgende categorieën zijn bedoeld: |
| Kleur | Rood, Geel, Aangepast |
| Garantie | 6 maanden |
| Type | Rots Emmer |