| Kleur | Blauw/Zwart/Oranje/Grijs |
|---|---|
| Toepassing | Gravende modder |
| Plaats | Guangzhou, China |
| Levering | 5-7 dagen |
| Kwaliteit | Hoog - kwaliteit |
| Garantie | 6 maanden |
|---|---|
| Materiaal | staal |
| Toepassing | De volgende categorieën zijn bedoeld: |
| Type | Rots Emmer |
| Openingsbreedte | 800-1500 mm, op maat |
| Garantie | 6 maanden |
|---|---|
| Type | Rots Emmer |
| Materiaal | staal |
| Openingsbreedte | 800-1500 mm, op maat |
| Oorsprong | China |
| Verpakking | Kartonnen, pallets of op verzoek van de klant |
|---|---|
| Capaciteit | 0.1-0.75 CBM |
| Toepassing | De volgende categorieën zijn bedoeld: |
| Kleur | Rood, Geel, Aangepast |
| Oorsprong | China |
| Type | Rots Emmer |
|---|---|
| Openingsbreedte | 800-1500 mm, op maat |
| Verpakking | Kartonnen, pallets of op verzoek van de klant |
| Materiaal | staal |
| Kleur | Rood, Geel, Aangepast |
| Kleur | Rood, Geel, Aangepast |
|---|---|
| Openingsbreedte | 800-1500 mm, op maat |
| Toepassing | De volgende categorieën zijn bedoeld: |
| Verpakking | Kartonnen, pallets of op verzoek van de klant |
| Garantie | 6 maanden |
| Openingsbreedte | 800-1500 mm, op maat |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Toepassing | De volgende categorieën zijn bedoeld: |
| Type | Rots Emmer |
| Capaciteit | 0.1-0.75 CBM |
| Kleur | Rood, Geel, Aangepast |
|---|---|
| Toepassing | De volgende categorieën zijn bedoeld: |
| Garantie | 6 maanden |
| Verpakking | Kartonnen, pallets of op verzoek van de klant |
| Openingsbreedte | 800-1500 mm, op maat |
| Openingsbreedte | 800-1500 mm, op maat |
|---|---|
| Capaciteit | 0.1-0.75 CBM |
| Verpakking | Kartonnen, pallets of op verzoek van de klant |
| Toepassing | De volgende categorieën zijn bedoeld: |
| Type | Rots Emmer |
| Verpakking | Kartonnen, pallets of op verzoek van de klant |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Garantie | 6 maanden |
| Kleur | Rood, Geel, Aangepast |
| Materiaal | Staal |