| Naam van het product | Graafwerktuig Hydraulic Hammer |
|---|---|
| Pakket | standaardpakket |
| garantie | 1 jaar |
| Gewicht | 200-4500 kg |
| Voorwaarde | 100%new |
| Geschikt Graafwerktuig (ton) | 3t-50T |
|---|---|
| Toepassingsmachine | Digger Excavator |
| Materiaal | Q355B/NM360/Hardox400 |
| Haven | Guangzhou/Huangpu/Nansha |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Na Garantie Servic | Onlineondersteuning, maintenan Gebied |
|---|---|
| Marketing Type | Heet Product 2019 |
| Toonzaalplaats | Egypte, Canada, Turkije, het Verenigd Koninkrijk |
| Merknaam | HUITONG |
| Druk | 160-180kg/C㎡ |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | aangepast |
| Emmercapaciteit | 9.0-15m3 |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Type | Stilte |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Merk | Soosan |
| Verleende naverkoop de Dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Model | SB40 |
| Productnaam | Graafwerktuig Hydraulic Hammer |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Maximum het Graven Diepte | 1650mm |
| Kleur | Aangepast |
| MOQ | 1 PCS/SET |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Bewegend type | Kruippakjegraafwerktuig, Wielgraafwerktuig |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Garantie | 6 maanden |
|---|---|
| Type | Doos/Bovenkant/Kant |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Punt | Hydraulische Hamer |
| Oem | Beschikbaar |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
|---|---|
| Productnaam | Graafwerktuig Hydraulic Hammer |
| Materiaal | Q355B |
| Functie | Het breken van rots/beton |
| Pakket | Standaardpakket |