| OEM-producten | Acceptabel |
|---|---|
| Naam van het product | Graafwerktuig Hydraulic Hammer |
| Pakket | Standaardpakket |
| Gewicht | 200 tot en met 1500 kg |
| Functie | Het breken van rots/beton |
| Gewicht | 200 tot en met 1500 kg |
|---|---|
| Voorwaarde | 100% Nieuw |
| Garantie | 6 JAAR |
| Materiaal | Q355B |
| OEM-producten | Acceptabel |
| Gewicht | 200 tot en met 1500 kg |
|---|---|
| Functie | Het breken van rots/beton |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam van het product | Graafwerktuig Hydraulic Hammer |
| Functie | Het breken van rots/beton |
|---|---|
| Voorwaarde | 100% Nieuw |
| Gewicht | 200 tot en met 1500 kg |
| Garantie | 6 JAAR |
| Pakket | Standaardpakket |
| Materiaal | Q355B |
|---|---|
| Functie | Het breken van rots/beton |
| Gewicht | 200 tot en met 1500 kg |
| Garantie | 1 jaar |
| Pakket | Standaardpakket |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Naverkoopservice | online |
| Pakket | standaardpakket |
| Naam van het product | Graafwerktuig Hydraulic Hammer |
| Materiaal | Legeringsstaal |
| Geschikt Graafwerktuig (ton) | 3t-50T |
|---|---|
| Toepassingsmachine | Digger Excavator |
| Materiaal | Q355B/NM360/Hardox400 |
| Haven | Guangzhou/Huangpu/Nansha |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Na Garantie Servic | Onlineondersteuning, maintenan Gebied |
|---|---|
| Marketing Type | Heet Product 2019 |
| Toonzaalplaats | Egypte, Canada, Turkije, het Verenigd Koninkrijk |
| Merknaam | HUITONG |
| Druk | 160-180kg/C㎡ |
| Pakket | Standaardpakket |
|---|---|
| Gewicht | 200 tot en met 1500 kg |
| Voorwaarde | 100% Nieuw |
| Naam van het product | Graafwerktuig Hydraulic Hammer |
| OEM-producten | Acceptabel |
| Na Garantie Servic | Onlineondersteuning, maintenan Gebied |
|---|---|
| Marketing Type | Heet Product 2019 |
| Toonzaalplaats | Egypte, Canada, Turkije, het Verenigd Koninkrijk |
| Merknaam | HUITONG |
| Druk | 160-180kg/C㎡ |