| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Emmercapaciteit | 0.35CBM |
| Geschatte Snelheid | 12rpm |
| Kleur | De eisen van klanten |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Werkend gewicht | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Toepassing | mijnbouw |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| Machineton | 6-55T |
| Materiaal | Q345/Q460/NM360/NM400/WH60) /Hardox400 |
| Voorwaarde | Nieuwe |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| Verzending | Kon 3 Reeks in 1 Countainer passen |
| Toepassing | rivier het uitbaggeren, havenbouw, metrobouw, de uitgraving van de bouwbasis. enz. |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Toepassing | Graafwerktuig |
| Materiaal | Q355 |
| Beschrijving | Wapen en Boom |
|---|---|
| Ben van toepassing op | Graafgraafwerktuigvervangstukken |
| Levertijd | 10-15days |
| Conventioneel materiaal | Clamshell-emmer |
| Maximum verticale het graven diepte | 27180mm |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de Dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Werkend gewicht | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Werkend gewicht | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Beschrijving | Wapen en Boom |
|---|---|
| Ben van toepassing op | Graafgraafwerktuigvervangstukken |
| Levertijd | 10-15days |
| Toepassing | Kleine en soild bouwruimte |
| Maximum verticale het graven diepte | 27180mm |
| Productnaam | boom van het graafwerktuig de lange bereik |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Geschikt | 26-34 ton graafmachine |
| Materiaal | Q355/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Tegengewicht | 0 ton |