| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Werkend gewicht | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | aangepast |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Werkend gewicht | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Naam van het product | Hoog bereik boem en arm graafmachine Constructie Demolitie Verlenging arm Lang bereik boem Voor SY S |
|---|---|
| Sleutelwoord | Boom en arm van de graafmachine |
| Merken | HT |
| MOQ | 1 set |
| Certificering | ISO 9001 |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Emmercapaciteit | 0.4Cbm |
| Productnaam | Graafwerktuig Long Boom &Arm |
| Lengte | 13-18 meters snakken boom |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Werkend gewicht | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Naam van het product | graafmachine sloopgiek |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Geschikt | 35 ton graafmachine |
| Materiaal | Q355/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Lange | 20M; op maat |
| MOQ | 1 stuk |
|---|---|
| Kleur | Het Verzoek van klanten |
| Kwaliteit | Uitstekende kwaliteit |
| Geschikt voor | 3-25ton Graafwerktuig |
| Type | Mechanisch |
| Type | Mechanisch |
|---|---|
| Kleur | Vereiste klant |
| Verpakking | Het Vereiste van de consument (plastic Zak binnen) |
| Kwaliteit | Hoge Waarborg |
| Kleur | Cunstomized |
| Kwaliteit | Hoge Waarborg |
|---|---|
| Kleur | Cunstomized |
| Verpakking | Het Vereiste van de consument |
| MOQ | 1 STUK |
| Materiaal | Q355B |