| Type | Stilte/Kant/Bovenkant |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Merk | Soosan |
| Verleende naverkoop de Dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Model | 140mm beitel |
| Type | Stilte/Kant/Bovenkant |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Merk | Soosan |
| Verleende naverkoop de Dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Model | 140mm beitel |
| Type | Stilte/Kant/Bovenkant |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Merk | Soosan |
| Verleende naverkoop de Dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Model | 140mm beitel |
| Productnaam | Hydraulische hamer |
|---|---|
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Kleur | Geel |
| Materiaal | Q355B/Q690 |
| Maximum het graven diepte | 165mm |
| Garantie | 12 maanden |
|---|---|
| Toepassing | Kruippakjegraafwerktuig, Graafwerktuig/Lader, Lader, Bulldozer enz., Graafwerktuig in bijlage |
| Type | Het graafwerktuig Spare Parts, Rotsemmer, Graafwerktuig Bucket, Agro-Forestry Controlesysteem, Hout |
| Materiaal | Q345B, 400+Other-Merkennorm die Materialen dragen., Q345B+NM360, Legeringsstaal, Q345B/NM400/HARDOX |
| OEM | steun |
| Garantie | 12 maanden |
|---|---|
| Toepassing | Kruippakjegraafwerktuig, Graafwerktuig/Lader, Lader, Bulldozer enz., Graafwerktuig in bijlage |
| Type | Het graafwerktuig Spare Parts, Rotsemmer, Graafwerktuig Bucket, Agro-Forestry Controlesysteem, Hout |
| Materiaal | Q345B, 400+Other-Merkennorm die Materialen dragen., Q345B+NM360, Legeringsstaal, Q345B/NM400/HARDOX |
| Oem | Steun |
| Na Garantie Servic | Onlineondersteuning, maintenan Gebied |
|---|---|
| Marketing Type | Heet Product 2019 |
| Toonzaalplaats | Egypte, Canada, Turkije, het Verenigd Koninkrijk |
| Merknaam | HUITONG |
| Druk | 160-180kg/C㎡ |
| Na Garantie Servic | Onlineondersteuning, maintenan Gebied |
|---|---|
| Marketing Type | Heet Product 2019 |
| Toonzaalplaats | Egypte, Canada, Turkije, het Verenigd Koninkrijk |
| Merknaam | HUITONG |
| Druk | 160-180kg/C㎡ |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Type | Hydraulische rotsbreker |
| Bewegend Type | Wielgraafwerktuig |
| Productnaam | Graafwerktuig hydraulische Breker |
| Werkend Gewicht | 800kg, 21500kg |
| Productnaam | Hydraulische Hamerbreker |
|---|---|
| Moq | 1 set |
| Geschikt | 4 ton graafmachine |
| Materiaal | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Diameter van de kam | 68 mm; op maat |