| Na Garantie Servic | Onlineondersteuning, maintenan Gebied |
|---|---|
| Marketing Type | Heet Product 2019 |
| Toonzaalplaats | Egypte, Canada, Turkije, het Verenigd Koninkrijk |
| Merknaam | HUITONG |
| Druk | 160-180kg/C㎡ |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Type | Hydraulische rotsbreker |
| Bewegend Type | Wielgraafwerktuig |
| Productnaam | Graafwerktuig hydraulische Breker |
| Werkend Gewicht | 800kg, 21500kg |
| CertifiPCion | CE/ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | 6 maanden |
| Sleutelwoorden | Mini Size Excavator |
| Productnaam | Graafwerktuig hydraulische Breker |
| Na Garantie Servic | Onlineondersteuning, maintenan Gebied |
|---|---|
| Marketing Type | Heet Product 2019 |
| Toonzaalplaats | Egypte, Canada, Turkije, het Verenigd Koninkrijk |
| Merknaam | HUITONG |
| Druk | 160-180kg/C㎡ |
| Type | Stilte/Kant/Bovenkant |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Merk | Soosan |
| Verleende naverkoop de Dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Model | SB81 |
| Garantie | 12 maanden |
|---|---|
| Toepassing | Kruippakjegraafwerktuig, Graafwerktuig/Lader, Lader, Bulldozer enz., Graafwerktuig in bijlage |
| Type | Het graafwerktuig Spare Parts, Rotsemmer, Graafwerktuig Bucket, Agro-Forestry Controlesysteem, Hout |
| Materiaal | Q345B, 400+Other-Merkennorm die Materialen dragen., Q345B+NM360, Legeringsstaal, Q345B/NM400/HARDOX |
| OEM | steun |
| Naam van het product | Graafwerktuig Hydraulic Hammer |
|---|---|
| Pakket | standaardpakket |
| garantie | 1 jaar |
| Gewicht | 200-4500 kg |
| Voorwaarde | 100%new |
| Type | Stilte/Kant/Bovenkant |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Merk | Soosan |
| Verleende naverkoop de Dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Model | SB40 aan SB81 |
| Productnaam | Hydraulische Hamerbreker |
|---|---|
| Moq | 1 set |
| Geschikt | 1 ton graafmachine |
| Materiaal | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Diameter van de kam | 35 mm; op maat |
| Na Garantie Servic | Onlineondersteuning, maintenan Gebied |
|---|---|
| Marketing Type | Heet Product 2019 |
| Toonzaalplaats | Egypte, Canada, Turkije, het Verenigd Koninkrijk |
| Merknaam | HUITONG |
| Druk | 160-180kg/C㎡ |