| Na Garantie Servic | Onlineondersteuning, maintenan Gebied |
|---|---|
| Marketing Type | Heet Product 2019 |
| Toonzaalplaats | Egypte, Canada, Turkije, het Verenigd Koninkrijk |
| Merknaam | HUITONG |
| Druk | 160-180kg/C㎡ |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | aangepast |
| Productnaam | Hydraulische breekhamer van het doostype |
|---|---|
| Moq | 1 set |
| Geschikt | 30 ton graafmachine |
| Materiaal | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Diameter van de kam | 155 mm; op maat |
| Na Garantie Servic | Onlineondersteuning, maintenan Gebied |
|---|---|
| Marketing Type | Heet Product 2019 |
| Toonzaalplaats | Egypte, Canada, Turkije, het Verenigd Koninkrijk |
| Merknaam | HUITONG |
| Druk | 160-180kg/C㎡ |
| Na Garantie Servic | Onlineondersteuning, maintenan Gebied |
|---|---|
| Marketing Type | Heet Product 2019 |
| Toonzaalplaats | Egypte, Canada, Turkije, het Verenigd Koninkrijk |
| Merknaam | HUITONG |
| Druk | 160-180kg/C㎡ |
| Productnaam | Hydraulische Hamerbreker |
|---|---|
| Moq | 1 set |
| Geschikt | 8 ton graafmachine |
| Materiaal | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Diameter van de kam | 75 mm; op maat |
| Productnaam | Hydraulische Hamerbreker |
|---|---|
| Moq | 1 set |
| Geschikt | 10 ton graafmachine |
| Materiaal | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Diameter van de kam | 100 mm; aangepast |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Bewegend type | Kruippakjegraafwerktuig, Wielgraafwerktuig |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Emmercapaciteit | 9.0-15m3 |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Emmercapaciteit | Aangepast |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Maximum het graven diepte | Aangepast |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |