| Materiaal | Q345B+NM400 |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Oem | Beschikbaar |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Hs Code | 84314100 |
| Materiaal | Q345B+NM400 |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Oem | Beschikbaar |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Hs Code | 84314100 |
| Materiaal | Q345B+NM400 |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Naam | graafwerktuigemmer |
| Capaciteit | 0.2m3 - 5m3,0.1--8.7 m3,0.8m3-2m3, als uw behoefte |
| Materiaal | Q345B+NM400 |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Oem | Beschikbaar |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Hs Code | 84314100 |
| Verleende naverkoop de dienst | online |
|---|---|
| Voorwaarde | 100%new |
| Garantie | 1 jaar |
| Productnaam | Graafwerktuig Hydraulic Hammer |
| Materiaal | LEGERINGSstaal |
| Productnaam | Graafwerktuig Hydraulic Hammer |
|---|---|
| Gewicht | 200-4500 kg |
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | online |
| Voorwaarde | 100%new |
| Materiaal | LEGERINGSstaal |
|---|---|
| Pakket | standaardpakket |
| Voorwaarde | 100%new |
| Gewicht | 200-4500 kg |
| OEM | Aanvaardbaar |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Productnaam | Graafwerktuig Hydraulic Hammer |
| Pakket | standaardpakket |
| Voorwaarde | 100%new |
| Gewicht | 200-4500 kg |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Pakket | standaardpakket |
| Productnaam | Graafwerktuig Hydraulic Hammer |
| Materiaal | LEGERINGSstaal |
| OEM | Aanvaardbaar |
| Werkend gewicht | 800kg |
|---|---|
| Emmercapaciteit | 0.1m3-1.5m3 |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | De eisen van klanten |