| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Naverkoopservice | online |
| Pakket | standaardpakket |
| Naam van het product | Graafwerktuig Hydraulic Hammer |
| Materiaal | Legeringsstaal |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Bewegend type | Kruippakjegraafwerktuig, Wielgraafwerktuig |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 6 maand |
| Productnaam | Graafwerktuig Hydraulic Hammer |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Maximum het Graven Diepte | 1650mm |
| Kleur | Aangepast |
| MOQ | 1 PCS/SET |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Productnaam | Graafwerktuig Hydraulic Hammer |
| Gewicht | 200-4500 kg |
| Verleende naverkoop de dienst | online |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Pakket | standaardpakket |
| Gewicht | 200-4500 kg |
| Materiaal | Legeringsstaal |
| Naam van het product | Graafwerktuig Hydraulic Hammer |
| Na Garantie Servic | Onlineondersteuning, maintenan Gebied |
|---|---|
| Marketing Type | Heet Product 2019 |
| Toonzaalplaats | Egypte, Canada, Turkije, het Verenigd Koninkrijk |
| Merknaam | HUITONG |
| Druk | 160-180kg/C㎡ |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | aangepast |
| Emmercapaciteit | 9.0-15m3 |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Garantie | 12 maanden |
|---|---|
| Toepassing | Kruippakjegraafwerktuig, Graafwerktuig/Lader, Lader, Bulldozer enz., Graafwerktuig in bijlage |
| Type | Het graafwerktuig Spare Parts, Rotsemmer, Graafwerktuig Bucket, Agro-Forestry Controlesysteem, Hout |
| Materiaal | Q345B, 400+Other-Merkennorm die Materialen dragen., Q345B+NM360, Legeringsstaal, Q345B/NM400/HARDOX |
| Oem | Steun |
| Emmercapaciteit | Aangepast |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |