| Productnaam | Graafwerktuig Heavy Duty Bucket |
|---|---|
| MOQ | 1 stuk |
| OEM | Beschikbaar |
| Kwaliteit | Uitstekende kwaliteit |
| CertifiPCion | CE ISO9001 |
| Type | Graafwerktuighark |
|---|---|
| Toepassing | Landopheldering en Plaatsvoorbereiding |
| Productnaam | de hark van de graafwerktuigwortel |
| Voorwaarde | Nieuw |
| OEM | Steun |
| Productnaam | Graafwerktuig Heavy Duty Bucket |
|---|---|
| Sollicitatie | Graafbak Emmer |
| Kleur | Klantgericht |
| CertifiPCion | CE ISO9001 |
| Voorwaarde | 100%new |
| Productnaam | Graafwerktuig Heavy Duty Bucket |
|---|---|
| Pakket | Standaard pakketje |
| OEM | Beschikbaar |
| MOQ | 1 stuk |
| Kwaliteit | Hoog - kwaliteit |
| Type | Het roteren |
|---|---|
| Toepassing | Graafwerktuig |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Sleutelwoord | rotsbewerker |
| MOQ | 1 stukken |
| OEM | Beschikbaar |
|---|---|
| Verpakking | Houten Pallet of Aangepast |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Breedte | 1200mm~2400mm (4ft8ft) |
| HS Code | 84314100 |
| functie | Hout/Bomen/Token grijpen |
|---|---|
| Gewicht | 300-14500 kg |
| Openingsbreedte | 10002200mm |
| Diensten | OEM-producten |
| Toepassing | Aanhangsels van graafmachines |
| Type | PC300 |
|---|---|
| Productnaam | Graafwerktuig Quick Hitch |
| Toepassing | Snel verbind |
| OEM | Beschikbaar |
| Geschikt graafwerktuigmodel | 25t graafwerktuig |
| Type | Snelle Hapering |
|---|---|
| Kleur | Vereiste klant |
| Kwaliteit | Op hoog niveau |
| OEM | Avalible |
| Geschikt graafwerktuigmodel | 1-50t Graafwerktuig |
| Kleur | Vereiste klant |
|---|---|
| Type | de tanden van de tanden/three van één tanden/two |
| Toepassing | Harde grondpenetratie |
| Naam | graafmachine ripper |
| CertifiPCion | ISO9001 |