| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | aangepast |
| Kwaliteit | Hoge Waarborg |
|---|---|
| kleur | Cunstomized |
| MOQ | 1 stuk |
| Verpakking | Standaardverpakking |
| Lengte | 2560mm |
| Werkend gewicht | 800KG |
|---|---|
| Emmercapaciteit | 0,58 m3 |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Vereiste klant |
| Verpakking | Schaap |
|---|---|
| Kenmerken | Met hoge weerstand, Duurzaam |
| Kleur | Zwart/geel |
| Gewicht | 220-1150kg |
| Naam van het product | Graafwerktuig General Purpose Bucket |
| MOQ | 1 stuk |
|---|---|
| Kleur | Zwart geel |
| Gewicht | 220-1150kg |
| Toepassing | Uitgraving, Lading, het Graven |
| Productnaam | Graafwerktuig General Purpose Bucket |
| Type | Het roteren |
|---|---|
| Toepassing | Graafwerktuig |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Sleutelwoord | rotsbewerker |
| Sleutelwoorden | Mechanische het graafwerktuig grijpt vast |
| Usage | Construction |
|---|---|
| AppliPCion | Excavation |
| Shape | Clamshell |
| Capacity | 0.4-6 Cubic Meters |
| Size | Standard Size/Customized |
| Kleur | aangepast |
|---|---|
| Type | graafwerktuiggehechtheid |
| Bewegend type | Kruippakjegraafwerktuig |
| Gewicht | 2000~3100kg |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| Naam | de schulpzaag van de graafwerktuigweg |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Geschikt Graafwerktuig | 1- 8 tongraafwerktuig |
| Plaatdikte | 50 mm-120 mm |
| Toepassing | het graven en het laden van hardpan |
| Type | Graafwerktuighark |
|---|---|
| Toepassing | Landopheldering en Plaatsvoorbereiding |
| Productnaam | de hark van de graafwerktuigwortel |
| Voorwaarde | Nieuw |
| OEM | steun |