| Duurzaamheid | Hoog |
|---|---|
| Materiaal | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Scherpe Breedte | 800-1200mm |
| Capaciteit | 0.25-4.3cbm |
| Tandtype | Tungsten/Rots/Scherpe tanden |
| Materiaal | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
|---|---|
| Snijhoogte | 10 mm-180 mm |
| Garantie | 3 MAANDEN |
| Tandtype | Tungsten/Rots/Scherpe tanden |
| Capaciteit | 0.25-4.3cbm |
| Levertijd | 7-20DAYS |
|---|---|
| Betalingscondities | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen | 200 Reeks/Reeksen per Maand |
| Plaats van herkomst | Guangzhou |
| Merknaam | HUITONG |
| Cutting Edge | Reinforced |
|---|---|
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Material | High Strength Steel |
| Warranty | 1 Year |
| AppliPCion | Excavation |
| Durability | High |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Mounting System | Integrated |
| Material | High Strength Steel |
| AppliPCion | Excavation |
| AppliPCion | Excavation |
|---|---|
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Material | High Strength Steel |
| Weight | 200-4500 Kg |
| Mounting System | Integrated |
| Warranty | 3 Months |
|---|---|
| Capacity | 0.25-4.3cbm |
| Material | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Application | Excavation |
| Teeth Type | Tungsten/Rock/Sharp Teeth |
| Toepassing | mijnbouw |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden |
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| Machineton | 6-55T |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Scherpe Hoogte | 10 mm-180 mm |
|---|---|
| Capaciteit | 0.25-4.3cbm |
| Garantie | 3 maanden |
| Tandentype | Tungsten/Rots/Scherpe tanden |
| Toepassing | uitgraving |
| Scherpe Hoogte | 10 mm-180 mm |
|---|---|
| Tandentype | Tungsten/Rots/Scherpe tanden |
| Materiaal | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Scherpe Breedte | 800-1200mm |
| Garantie | 3 maanden |