| Productnaam | Graafwerktuig Tilt Quick Hitch |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Geschikt | 3tonnen graafmachine |
| Materiaal | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Pin Diameter | Op maat |
| Productnaam | Graafwerktuig Tilt Quick Hitch |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Geschikt | 9 ton graafmachine |
| Materiaal | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Pin Diameter | Op maat |
| Toepassing | Graafwerktuig |
|---|---|
| Naam | Schulpzaaggehechtheid |
| Type | Graafwerktuig Hydraulische Schulpzaag |
| Kleur | Vereiste klant |
| Voorwaarde | 100%new |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Materiaal | Q345B+NM400 |
| Toepassing | maak alle graafwerktuig voor-beëindigt materiaal vast |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Type | Hydraulisch, mechanisch |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Kleur | Vereiste klant |
| Materiaal | Q345B/Q460/Q460+Q345B, Staal |
| Type | Graafwerktuighark, norm |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Toepassing | uitgraving |
|---|---|
| Capaciteit | 0.25-4.3cbm |
| Materiaal | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Scherpe Breedte | 800-1200mm |
| Garantie | 3 MAANDEN |
| Tandtype | Tungsten/Rots/Scherpe tanden |
|---|---|
| Materiaal | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Garantie | 3 MAANDEN |
| Capaciteit | 0.25-4.3cbm |
| Toepassing | Ontgraving |
| Garantie | 3 MAANDEN |
|---|---|
| Toepassing | uitgraving |
| Materiaal | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Capaciteit | 0.25-4.3cbm |
| Scherpe Breedte | 800-1200mm |
| Toepassing | Ontgraving |
|---|---|
| Tandtype | Tungsten/Rots/Scherpe tanden |
| Materiaal | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Capaciteit | 0.25-4.3cbm |
| Garantie | 3 maanden |
| Cutting Height | 10mm-180mm |
|---|---|
| Warranty | 3 Months |
| Material | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Durability | High |
| Teeth Type | Tungsten/Rock/Sharp Teeth |