| Beschrijving | Wapen en Boom |
|---|---|
| Ben van toepassing op | Graafgraafwerktuigvervangstukken |
| Levertijd | 10-15days |
| Conventioneel materiaal | Clamshell-emmer |
| Maximum verticale het graven diepte | 20000mm |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Structure | Integrated |
|---|---|
| Shape | Clamshell |
| Color | Yellow/customized |
| Usage | Construction |
| Size | Standard Size/Customized |
| Beschrijving | Wapen en Boom |
|---|---|
| Ben van toepassing op | Graafgraafwerktuigvervangstukken |
| Levertijd | 10-15days |
| Conventioneel materiaal | Clamshell-emmer |
| Maximum verticale het graven diepte | 27180mm |
| Beschrijving | Wapen en Boom |
|---|---|
| Ben van toepassing op | Graafgraafwerktuigvervangstukken |
| Levertijd | 10-15days |
| Toepassing | Kleine en soild bouwruimte |
| Maximum verticale het graven diepte | 27180mm |
| Toepassing | Graafwerktuiggehechtheid |
|---|---|
| Merknaam | HUITONG |
| Model | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| Geschikt Graafwerktuig | 20-40 ton |
| lengte | 811M |
| Geschikt Graafwerktuig (ton) | 3t-50T |
|---|---|
| Toepassingsmachine | Digger Excavator |
| Materiaal | Q355B/NM360/Hardox400 |
| Haven | Guangzhou/Huangpu/Nansha |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Kleur | Aangepast |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Q345B+NM400 |
| Toepassing | Graafwerktuig |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Kleur | Aangepast |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Q345B+NM400 |
| Toepassing | Graafwerktuig |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Productnaam | Graafwerktuig Brush Rake |
|---|---|
| Materiaal | Q355B+NM400 |
| Garantie | 1 JAAR |
| Pin Diameter | De grootte van de steundouane |
| Geschikt graafwerktuigmodel | SY, PC, HD, EX KAT, |