| Materiaal | Hoogsterkte staal |
|---|---|
| Gewicht | 200-4500 kg |
| Maat | 0.25-4.3cbm/Aangepast |
| Montage systeem | Geïntegreerd |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Laden en lossenmaterialen |
|---|---|
| Type | Clamshell-emmer |
| Materiaal | Q460 +NM360 |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Capaciteit | 0.2-5.0CBM |
| Type | graafwerktuig Parts |
|---|---|
| Productnamee | graafwerktuig op zwaar werk berekende emmer |
| Gebruik | Lading |
| Toepassing | Graafwerktuig Attachment |
| Kleur | Geel |
| Toepassing | graaf en scheid materialen met verschillende grootte |
|---|---|
| Type | De Emmer van de skeletzeef |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Materiaal | Q355B |
| Emmercapaciteit | 0.4m ³ - 2.1m ³ |
| Size | Standard Size/Customized |
|---|---|
| AppliPCion | Excavation |
| Shape | Clamshell |
| Color | Yellow/customized |
| Weight | 540-6150kg |
| Materiaal | Q355+Wear-zichverzet tegen materiaal |
|---|---|
| Kleur | Als vereist uw |
| Gewichten | 1-20TON |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Pakket | Standaardpackage/as-vereist uw |
| Type | graafwerktuig Parts |
|---|---|
| Productnamee | graafwerktuig op zwaar werk berekende emmer |
| Gebruik | Lading |
| Toepassing | Graafwerktuig Attachment |
| Kleur | Geel |
| Materiaal | Q345B |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Aangepast |
| Voorwaarde | 100%new |
| Verleende naverkoop de Dienst | Onlineondersteuning |
| Toepassing | Graafwerktuig |
|---|---|
| Eigenschap | Hoog rendement |
| Type | Zware materiaaldelen |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Laden en lossenmaterialen |
|---|---|
| Type | Graafwerktuigvervangstukken |
| Materiaal | Q460 +NM360 |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Capaciteit | 0.2-5.0CBM |