| Garantie | 12 maanden |
|---|---|
| Toepassing | Kruippakjegraafwerktuig, Graafwerktuig/Lader, Lader, Bulldozer enz., Graafwerktuig in bijlage |
| Type | Het graafwerktuig Spare Parts, Rotsemmer, Graafwerktuig Bucket, Agro-Forestry Controlesysteem, Hout |
| Materiaal | Q345B, 400+Other-Merkennorm die Materialen dragen., Q345B+NM360, Legeringsstaal, Q345B/NM400/HARDOX |
| Oem | Steun |
| Toepassing | Graafwerktuig |
|---|---|
| MOQ | 1 stuk |
| Emmertype | Skelet emmer |
| Kleur | Geel/Zwart/Klantgericht |
| Gewicht | Op maat |
| Openingsbreedte | 800-1500 mm, op maat |
|---|---|
| Toepassing | De volgende categorieën zijn bedoeld: |
| Kleur | Rood, Geel, Aangepast |
| Garantie | 6 maanden |
| Type | Rots Emmer |
| Materiaal | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
|---|---|
| Toepassing | Aanhangsels van graafmachines |
| Type emmer | Skelet Bucket |
| De capaciteit van de emmer | 0.2-2.8 kubieke meter |
| MOQ | 1 stuk |
| Materiaal | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
|---|---|
| Kleur | Geel/Zwart/aanpasbaar |
| Garantie | 3 maanden |
| De capaciteit van de emmer | 0.1-5 kubieke meter |
| Functie | Hout grijpen/vangen |
| Capaciteit | 0.1-0.75 CBM |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Type | Rots Emmer |
| Garantie | 6 maanden |
| Kleur | Rood, Geel, Aangepast |
| na de bediening | Ondersteuning van online video |
|---|---|
| Herkomst | Guangdong, China |
| Trefwoord | Boem en arm van de graafmachine |
| OEM | OEM-diensten |
| Fabriek | Fabriek voor delen van graafmachines in China |
| Materiaal | Q355B/NM360/Hardox400 |
|---|---|
| Toepassing | Schoonmakende Sloten |
| Kleur | om het even welke kleur |
| Verpakking | Standaardverpakking |
| Gewicht | 0.2-1t |
| Kleur | Geel/Zwart/aanpasbaar |
|---|---|
| Aangrijpend vermogen | 3 tot 100 ton |
| De capaciteit van de emmer | 0.1-5 kubieke meter |
| Naam van het product | De emmer van de graafwerktuigduim |
| Openingsbreedte | 500 mm-2000 mm, op maat |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |