| Garantie | 12 maand |
|---|---|
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Gebiedsonderhoud en de reparatiedienst |
| Geschikt Graafwerktuig (ton) | 13-35Ton |
| Toepassing | De lichte werken |
| Materiaal | Q345B/16MN |
| Kleur | Aangepast |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Q355B |
| Toepassing | maak alle graafwerktuig voor-beëindigt materiaal vast |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Werkend gewicht | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | aangepast |
| Gripping Capacity | 3-70 Tons |
|---|---|
| Weight | 220-3800kg |
| Quality | High-quality |
| Color | Yellow/customizable |
| Bucket Capacity | 0.25-4.3 Cubic Meters |
| Garantie | 12 maand |
|---|---|
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Gebiedsonderhoud en de reparatiedienst |
| Geschikt Graafwerktuig (ton) | 13-35Ton |
| Toepassing | De lichte werken |
| Materiaal | Q345B/16MN |
| Kleur | Aangepast |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Q355B |
| Toepassing | maak alle graafwerktuig voor-beëindigt materiaal vast |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Werkend gewicht | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Kenmerken | Hoge sterkte |
|---|---|
| Grootte | Op maat |
| MOQ | 1 stuk |
| Toepassing | Graven/graven/schoonmaken |
| Kleur | Geel/Zwart of op verzoek van de klant |