| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Type | Hydraulische rotsbreker |
| Bewegend Type | Wielgraafwerktuig |
| Productnaam | Graafwerktuig hydraulische Breker |
| Werkend Gewicht | 800kg, 21500kg |
| Emmercapaciteit | 9.0-15m3 |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Type | Hydraulische rotsbreker |
| Bewegend Type | Wielgraafwerktuig |
| Productnaam | Graafwerktuig hydraulische Breker |
| Werkend Gewicht | 800kg, 21500kg |
| CertifiPCion | CE/ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | 6 maanden |
| Sleutelwoorden | Mini Size Excavator |
| Productnaam | Graafwerktuig hydraulische Breker |
| Garantie | 12 maanden |
|---|---|
| Toepassing | Kruippakjegraafwerktuig, Graafwerktuig/Lader, Lader, Bulldozer enz., Graafwerktuig in bijlage |
| Type | Het graafwerktuig Spare Parts, Rotsemmer, Graafwerktuig Bucket, Agro-Forestry Controlesysteem, Hout |
| Materiaal | Q345B, 400+Other-Merkennorm die Materialen dragen., Q345B+NM360, Legeringsstaal, Q345B/NM400/HARDOX |
| OEM | steun |
| CertifiPCion | CE/ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | 6 maanden |
| Sleutelwoorden | Mini Size Excavator |
| Productnaam | Graafwerktuig hydraulische Breker |
| Garantie | 12 maanden |
|---|---|
| Toepassing | Kruippakjegraafwerktuig, Graafwerktuig/Lader, Lader, Bulldozer enz., Graafwerktuig in bijlage |
| Type | Het graafwerktuig Spare Parts, Rotsemmer, Graafwerktuig Bucket, Agro-Forestry Controlesysteem, Hout |
| Materiaal | Q345B, 400+Other-Merkennorm die Materialen dragen., Q345B+NM360, Legeringsstaal, Q345B/NM400/HARDOX |
| OEM | steun |
| Type | Stilte/Kant/Bovenkant |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Merk | Soosan |
| Verleende naverkoop de Dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Model | SB40/SB80 |
| Emmercapaciteit | 9.0-15m3 |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Pakket | standaardpakket |
| Gewicht | 200-4500 kg |
| Materiaal | Legeringsstaal |
| Naam van het product | Graafwerktuig Hydraulic Hammer |