| Type | Stilte/Kant/Bovenkant |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Merk | Soosan |
| Verleende naverkoop de Dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Model | SB81 |
| Type | Stilte/Kant/Bovenkant |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Merk | Soosan |
| Verleende naverkoop de Dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Model | SB40 aan SB81 |
| Productnaam | Hydraulische/Hand snelle hapering |
|---|---|
| Materiaal | Q355B+NM400 |
| Garantie | 1 JAAR |
| Pin Diameter | De grootte van de steundouane |
| Geschikt graafwerktuigmodel | SY, PC, HD, EX KAT, |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | aangepast |
| Na Garantie Servic | Onlineondersteuning, maintenan Gebied |
|---|---|
| Marketing Type | Heet Product 2019 |
| Toonzaalplaats | Egypte, Canada, Turkije, het Verenigd Koninkrijk |
| Merknaam | HUITONG |
| Druk | 160-180kg/C㎡ |
| Na Garantie Servic | Onlineondersteuning, maintenan Gebied |
|---|---|
| Marketing Type | Heet Product 2019 |
| Toonzaalplaats | Egypte, Canada, Turkije, het Verenigd Koninkrijk |
| Merknaam | HUITONG |
| Druk | 160-180kg/C㎡ |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | aangepast |
| Productnaam | Hydraulische Breker |
|---|---|
| Sleutelwoord | SB20 SB40 |
| Geschikt model | PCerpillr PC306 PC312 |
| Eigenschappen | Hydraulisch |
| Beitel | 75120mm |
| Emmercapaciteit | 9.0-15m3 |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | aangepast |