| Garantie | 12 maanden |
|---|---|
| Toepassing | Kruippakjegraafwerktuig, Graafwerktuig/Lader, Lader, Bulldozer enz., Graafwerktuig in bijlage |
| Type | Het graafwerktuig Spare Parts, Rotsemmer, Graafwerktuig Bucket, Agro-Forestry Controlesysteem, Hout |
| Materiaal | Q345B, 400+Other-Merkennorm die Materialen dragen., Q345B+NM360, Legeringsstaal, Q345B/NM400/HARDOX |
| OEM | Steun |
| Garantie | 12 maanden |
|---|---|
| Toepassing | Kruippakjegraafwerktuig, Graafwerktuig/Lader, Lader, Bulldozer enz., Graafwerktuig in bijlage |
| Type | Het graafwerktuig Spare Parts, Rotsemmer, Graafwerktuig Bucket, Agro-Forestry Controlesysteem, Hout |
| Materiaal | Q345B, 400+Other-Merkennorm die Materialen dragen., Q345B+NM360, Legeringsstaal, Q345B/NM400/HARDOX |
| OEM | steun |
| Pakken voor | 3tonnen graafmachine |
|---|---|
| Materiaal | Q355B |
| Kleur | Klant vereist |
| Moq | 1 set |
| Kwaliteit | Hoogwaardig |
| Pakken voor | 6ton graafwerktuig |
|---|---|
| Materiaal | Q355B |
| Kleur | Klant vereist |
| Moq | 1 set |
| Kwaliteit | Hoogwaardig |
| Pakken voor | 10 ton graafmachine |
|---|---|
| Materiaal | Q355B |
| Kleur | Klant vereist |
| Moq | 1 set |
| Kwaliteit | Hoogwaardig |
| Garantie | 12 maanden |
|---|---|
| Toepassing | Kruippakjegraafwerktuig, Graafwerktuig/Lader, Lader, Bulldozer enz., Graafwerktuig in bijlage |
| Type | Het graafwerktuig Spare Parts, Rotsemmer, Graafwerktuig Bucket, Agro-Forestry Controlesysteem, Hout |
| Materiaal | Q345B, 400+Other-Merkennorm die Materialen dragen., Q345B+NM360, Legeringsstaal, Q345B/NM400/HARDOX |
| OEM | steun |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Cunstomized |
|---|---|
| Kwaliteit | Hoge Waarborg |
| Type | 2.5~30 Ton |
| Verpakking | Houten Pallet |
| Het werkdruk | 120-180kg/cm2 |
| Naam van het product | 26m Graafmachine Telescopische Arm |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Geschikt | 30-50 ton graafmachine |
| Materiaal | Q355B/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| De capaciteit van de emmer | 1.5-2m3: op maat |
| Kleur | Vereiste klant |
|---|---|
| Naam | graafmachine ripper |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Geschikt Graafwerktuig | 1-20 ton |
| OEM | Graafmachine Emmer Ripper |