| Productnaam | Clamshellemmer |
|---|---|
| Materiaal | Q355B+NM400 |
| Garantie | 1 JAAR |
| Pin Diameter | De grootte van de steundouane |
| Geschikt graafwerktuigmodel | SY, PC, HD, EX KAT, |
| Productnaam | Clamshellemmer |
|---|---|
| Materiaal | Q355B+NM400 |
| Garantie | 1 JAAR |
| Pin Diameter | De grootte van de steundouane |
| Geschikt graafwerktuigmodel | SY, PC, HD, EX KAT, |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
|---|---|
| Materiaal | Q345B+NM400 |
| Toepassing | Laden en lossenmaterialen, logboeklading |
| Garantie | 12 maanden |
| Type | Roterende & niet rotarty, Roterend Type of Vast Type |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Werkend gewicht | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Productnaam | Graafwerktuig Quick Hitch |
|---|---|
| Materiaal | Q355B+NM400 |
| Garantie | 1 JAAR |
| Pin Diameter | De grootte van de steundouane |
| Geschikt graafwerktuigmodel | SY, PC, HD, EX KAT, |
| Productnaam | Graafwerktuig Brush Rake |
|---|---|
| Materiaal | Q355B+NM400 |
| Garantie | 1 JAAR |
| Pin Diameter | De grootte van de steundouane |
| Geschikt graafwerktuigmodel | SY, PC, HD, EX KAT, |
| Productnaam | Graafwerktuig Quick Hitch |
|---|---|
| Materiaal | Q355B+NM400 |
| Garantie | 1 JAAR |
| Pin Diameter | De grootte van de steundouane |
| Geschikt graafwerktuigmodel | SY, PC, HD, EX KAT, |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Werkend gewicht | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Garantie | 12 maanden |
|---|---|
| Toepassing | Kruippakjegraafwerktuig, Graafwerktuig/Lader, Lader, Bulldozer enz., Graafwerktuig in bijlage |
| Type | Het graafwerktuig Spare Parts, Rotsemmer, Graafwerktuig Bucket, Agro-Forestry Controlesysteem, Hout |
| Materiaal | Q345B, 400+Other-Merkennorm die Materialen dragen., Q345B+NM360, Legeringsstaal, Q345B/NM400/HARDOX |
| OEM | steun |