| Naam van het product | Standard emmer van de graafmachine |
|---|---|
| Geschikt | 16 ton graafmachine |
| MOQ | 1 set |
| Materiaal | Q355/NM400/HARDOX 450 |
| Capaciteit | 00,5-0,65 m3 |
| Naam van het product | Standard emmer van de graafmachine |
|---|---|
| Geschikt | 22 ton boormachine |
| MOQ | 1 set |
| Materiaal | Q355/NM400/HARDOX 450 |
| Capaciteit | 1.0m3 |
| Naam van het product | Standard emmer van de graafmachine |
|---|---|
| Geschikt | 22 ton boormachine |
| MOQ | 1 set |
| Materiaal | Q355/NM400/HARDOX 450 |
| Capaciteit | 1.2m3 |
| Garantie | 12 maand |
|---|---|
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Gebiedsonderhoud en de reparatiedienst |
| Geschikt Graafwerktuig (ton) | 10-30Ton |
| Capaciteit | 0.01-15cbm |
| Voorwaarde | Voorwaarde, Nieuwe 100% |
| Garantie | 12 maand |
|---|---|
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Gebiedsonderhoud en de reparatiedienst |
| Geschikt Graafwerktuig (ton) | 10-30Ton |
| Toepassing | Hitachi PC Hyundai Excavator |
| Materiaal | Q345B/16MN |
| Toepassing | Graafwerktuig |
|---|---|
| Type | Maak schoon |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Spelden | Het aanmaken en Hardenibg |
| Hardheid | HRC 50-53 |
| Toepassing | Graafwerktuig |
|---|---|
| Type | Maak schoon |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| MOQ | 1 stukken |
| Hardheid | HRC 50-53 |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Werkend gewicht | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Werkend gewicht | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Werkend gewicht | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |