| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Werkend gewicht | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Toepassing | Laden en lossenmaterialen |
|---|---|
| Type | Clamshell-emmer |
| Materiaal | Q460 +NM360 |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Capaciteit | 0.2-5.0CBM |
| Toepassing | Laden en lossenmaterialen |
|---|---|
| Type | Clamshell-emmer |
| Materiaal | Q460 +NM360 |
| Lokale serviceplaats | Verenigde Staten, Spanje, Japan, Australië, Chili, Sri Lanka |
| Capaciteit | 0.2-5.0CBM |
| Features | High Strength, Durable |
|---|---|
| Packaging | Mutton |
| Capacity | 0.25-1.4cbm |
| AppliPCion | Excavation, Loading, Digging |
| Color | Black/Yellow |
| Features | High Strength, Durable |
|---|---|
| Color | Black/Yellow |
| Weight | 220-1150kg |
| Product Name | Excavator General Purpose Bucket |
| Capacity | 0.25-1.4cbm |
| Toepassing | Laden en lossenmaterialen |
|---|---|
| Type | Clamshell-emmer |
| Materiaal | Q460 +NM360 |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Capaciteit | 0.2-5.0CBM |
| Toepassing | Laden en lossenmaterialen |
|---|---|
| Type | Clamshell-emmer |
| Materiaal | Q460 +NM360 |
| Lokale serviceplaats | Verenigde Staten, Spanje, Japan, Australië, Chili, Sri Lanka |
| Capaciteit | 0.2-5.0CBM |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Werkend gewicht | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Gewicht | 1700 |
|---|---|
| Machinetype | Graafwerktuig Attachment Grapple |
| Verpakking | Houten Doos |
| Sleutelwoord | Graafwerktuig Thumb Clip |
| Materiaal | Q355B |
| Naam van het product | Standard emmer van de graafmachine |
|---|---|
| Geschikt | 12 ton graafmachine |
| MOQ | 1 set |
| Materiaal | Q355/NM400/HARDOX 450 |
| Capaciteit | 00,3-0,65 m3 |