| Naam van het product | Graafwerktuig Quick Hitch |
|---|---|
| Merknaam | Huitong |
| Type | Gebruik voor graafmachines voor het bewerken van rotsen |
| Garantie | 6 maanden |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Toepassing | Graafwerktuig |
|---|---|
| Grootte | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Gewicht | 280-4300kg/Customized |
| Bout | Bout met hoge weerstand |
| Materiaal | Staal met hoge weerstand |
| Materiaal | NM400 |
|---|---|
| Geschikt | EC240B graafwerktuig |
| Type | Op zwaar werk berekend |
| Garantie | 6 maanden |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Aangepast |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Q345B+NM400 |
| Toepassing | Graafwerktuig |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Materiaal | Q345B+NM400 |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Oem | Beschikbaar |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Hs Code | 84314100 |
| Materiaal | HARDOX400/500, Q345B+NM360 |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Kleur | aangepast |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| Toepassing | 1-30t graafwerktuig |
| Productnaam | Graafwerktuig Hydraulic Hammer |
|---|---|
| Verleende naverkoop de dienst | online |
| Gewicht | 200-4500 kg |
| Garantie | 1 jaar |
| Pakket | standaardpakket |
| Productnaam | Graafwerktuig Stump Ripper |
|---|---|
| Kleur | geel |
| garantie | 1 jaar |
| Pakket | karton |
| Toepassing | Graafwerktuig |