| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de Dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Werkend gewicht | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Geschikt | EC210B graafwerktuig |
|---|---|
| Lengte | 16 meter |
| Materiaal | Q355B / HD785 |
| Garantie | 6 maanden |
| Type | Snak Bereikboom |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Werkend gewicht | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Voorwaarde | Nieuwe |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning door het gehele productleven, Vervanging |
| TOEPASSELIJKE INDUSTRIE | MachinesReparatiewerkplaatsen, Productieinstallatie, Landbouwbedrijven, Kleinhandel, Bouw works  |
| Toepassing | rivier het uitbaggeren, havenbouw, metrobouw, de uitgraving van de bouwbasis. enz. |
| Verleende naverkoop de Dienst | En gebiedsinstallatie die, die Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning opdragen opleiden |
|---|---|
| Toepassing | rivier het uitbaggeren, havenbouw, metrobouw, de uitgraving van de bouwbasis. enz. |
| Materiaal | Q355B/HG785 |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| kleur | het verzoek van de klant |
| Voorwaarde | Nieuwe |
|---|---|
| Garantie | 6 maand |
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning door het gehele productleven |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Toepassing | rivier het uitbaggeren, havenbouw, metrobouw, de uitgraving van de bouwbasis. enz. |
| Voorwaarde | Nieuwe |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| OEM | Toegelaten |
| Toepassing | rivier het uitbaggeren, havenbouw, metrobouw, de uitgraving van de bouwbasis. enz. |
| Voorwaarde | Nieuwe |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Toepassing | rivier het uitbaggeren, havenbouw, metrobouw, de uitgraving van de bouwbasis. enz. |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | aangepast |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Werkend gewicht | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |