| Productnaam | Boom van de standaardgraafmachine |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Voor | 6ton graafwerktuig |
| Materiaal | Q355/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| OEM's | Beschikbaar |
| Naam van het product | Boom van de standaardgraafmachine |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Voor | 10 ton graafmachine |
| Materiaal | Q355/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| OEM's | Beschikbaar |
| Productnaam | Boom van de standaardgraafmachine |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Voor | 25 ton graafmachine |
| Materiaal | Q355/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Gewicht | 3500 kg |
| Productnaam | Boom van de standaardgraafmachine |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Voor | 30 ton graafmachine |
| Materiaal | Q355/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Gewicht | 3850kg |
| Garantie | 6 maanden |
|---|---|
| Kleur | aangepast |
| Type | graafwerktuiggehechtheid |
| Bewegend type | Kruippakjegraafwerktuig |
| Gewicht | 2000~3100kg |
| Geschikt Graafwerktuig | 38-42ton |
|---|---|
| Garantie | 12 maand |
| De dienst | Het raadplegen, het Ontwerpen, het Aanpassen |
| Toepassing | Stapelstichting |
| Materiaal | Q355B / HG785 / Q690D |
| Geschikt Graafwerktuig | 38-42ton |
|---|---|
| Garantie | 12 maand |
| De dienst | Het raadplegen, het Ontwerpen, het Aanpassen |
| Toepassing | Stapelstichting |
| Materiaal | Q355B / HG785 / Q690D |
| Naam van het product | 26m Graafmachine Telescopische Arm |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Geschikt | 30-50 ton graafmachine |
| Materiaal | Q355B/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| De capaciteit van de emmer | 1.5-2m3: op maat |
| Vooruitbetaling | Langere lengte en sterkere kracht |
|---|---|
| Toepassing | Bouwmachines |
| Functie | Verwijdering van slib, sloop, mijnbouw, baggerwerkzaamheden |
| Kleur | geel |
| Certificeringen | ISO 9001 |
| Certificeringen | ISO 9001 |
|---|---|
| Naam van het product | Snak Bereikgraafwerktuig Boom |
| Vooruitbetaling | Langere lengte en sterkere kracht |
| Kleur | geel |
| Toepassing | Bouwmachines |