| Productnaam | Graafmachine zonder aansluiting |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Materiaal | Q355B/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Voor | 35-50 ton graafmachine |
| OEM | Available |
| Toepassing | Kruippakjegraafwerktuig |
|---|---|
| Merk | Huitong |
| Model | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| Toepasselijke Industrie | Machines, Bouwwerkzaamheden |
| Oem | Beschikbaar |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Werkend gewicht | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Toepassing | Graafwerktuig |
|---|---|
| Eigenschap | Hoog rendement |
| Type | Zware materiaaldelen |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Aangepast |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Q355B |
| Toepassing | maak alle graafwerktuig voor-beëindigt materiaal vast |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Kleur | Aangepast |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Q355B+NM400 |
| Productnaam | Graafwerktuig Orange Peel Grab |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Certificeringen | ISO 9001 |
|---|---|
| OEM-producten | Acceptabel |
| Toepassing | Aanhangsels van graafmachines |
| Voorwaarde | Brandnieuw. |
| Productnaam | Graafmachine Rock Boom&Arm |
| Garantie | 6 maand |
|---|---|
| Verleende naverkoop de Dienst | Gebiedsonderhoud en de reparatiedienst, Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| OEM | Toegelaten |
| Toepassing | het verdelen van dicht, hard-ingepakt materiaal |
| Type | Hydraulische |