| Snijhoogte | 10 mm-180 mm |
|---|---|
| Garantie | 3 maanden |
| Sollicitatie | ontgraving |
| Materiaal | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Tandtype | Tungsten/Rots/Scherpe tanden |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Materiaal | Q345B+Q460D |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
|---|---|
| MOQ | 1 stuk |
| De dienst | 24 Online uren |
| Verpakking | Standaardverpakking |
| Kwaliteit | Hoge Waarborg |
| Type | 2.5~30 Ton |
|---|---|
| Verpakking | Houten Pallet |
| Het werkdruk | 120-180kg/cm2 |
| Verleende naverkoop de Dienst | De dienstmachines Overzee |
| Geschikt | 5-120t |
| Materiaal | Q355B |
|---|---|
| Kleur | Klant vereist |
| Moq | 1 set |
| Kwaliteit | Hoogwaardig |
| OEM | OEM-diensten |
| Materiaal | Q355B |
|---|---|
| Kleur | Klant vereist |
| Moq | 1 set |
| Kwaliteit | Hoogwaardig |
| OEM | OEM-diensten |
| Toepassing | Laden en lossenmaterialen |
|---|---|
| Type | Clamshell-emmer |
| Materiaal | Q460 +NM360 |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Capaciteit | 0.2-5.0CBM |
| Type | Roltrappen, Zwaar, Liftdelen, Openlucht Op zwaar werk berekend, A6/TSR |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm, 6001000mm, 600/800/1000,1000mm, 800mm |
| Snelheid | 0.5m/s, 0.5m/s of 0.65m/s, 0.5m/s-0.75m/s, 0.5m/s AAN wortellift |
| Productnaam | Roltrap, de Stap van de het Aluminiumroltrap van Roltrapdelen, openlucht op zwaar werk berekende rol |
| Puntnaam | De Keten van de roltrapstap, buiten Roltrap, metro van de de kostenmetro van de Openbaar Vervoer Op |
| Productnaam | boom van het graafwerktuig de lange bereik |
|---|---|
| MOQ | 1 INSTELLEN |
| Geschikt | Graafmachine van 25-38 ton |
| Materiaal | Q355/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Tegengewicht | 2ton |
| Productnaam | boom van het graafwerktuig de lange bereik |
|---|---|
| MOQ | 1 INSTELLEN |
| Geschikt | 40-55 ton graafmachine |
| Materiaal | Q355/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Tegengewicht | 2-5ton |