| Toepassing | Kruippakjegraafwerktuig |
|---|---|
| Merk | Huitong |
| Model | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| Toepasselijke Industrie | Machines, Bouwwerkzaamheden |
| Oem | Beschikbaar |
| Garantie | 6 maanden |
|---|---|
| Kleur | aangepast |
| Toepassing | Kruippakjegraafwerktuig |
| Type | hydraulisch |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 6 maanden |
|---|---|
| Kleur | aangepast |
| Toepassing | Kruippakjegraafwerktuig |
| Type | hydraulisch |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Werkend gewicht | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Werkend gewicht | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Garantie | 6 maand |
|---|---|
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Toepassing | rivier het uitbaggeren, havenbouw, metrobouw, de uitgraving van de bouwbasis. enz. |
| Materiaal | Q355B/HG785/Q690D |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Werkend gewicht | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Garantie | 6 maand |
|---|---|
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| Geschikt Graafwerktuig (ton) | 25-60T |
| Toepassing | De bouwvernieling, rivier het uitbaggeren, hoge manierstichting, dam en het project van de krachtcen |
| Type | op zwaar werk berekend |
| Toepassing | Graafwerktuig |
|---|---|
| Eigenschap | Hoog rendement |
| Type | Zware materiaaldelen |
| Kwaliteit | 100% getest |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Graafwerktuig |
|---|---|
| Eigenschap | Hoog rendement |
| Type | Zware materiaaldelen |
| Kwaliteit | 100% getest |
| Garantie | 1 jaar |