| Materiaal | legeringsstaal |
|---|---|
| kleur | Gebaseerd op uw machine |
| Toepassing | sloot die en het hellen het sorteren schoonmaken. |
| Levering | overzees |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Productnaam | Graafwerktuig Tilting Bucket |
| Gewicht | 680kg-3800kg |
| Kleur | Blauw/Zwart/Oranje/Grijs |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Productnaam | Graafwerktuig Tilting Bucket |
| Gewicht | 680kg-3800kg |
| Geschikt | Gevalgraafwerktuig |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | 1 jaar |
| Productnaam | Graafwerktuig Tilting Bucket |
| Breedte | 1800mm |
| Kleur | Aangepast |
|---|---|
| Materiaal | Q345/460+NM400 |
| Type | gravende emmer |
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Toepassing | graafwerktuigemmer |
|---|---|
| Productnaam | Graafwerktuig GP Bucket |
| Geschikt | 12-120t graafwerktuig |
| Materiaal | Q355B |
| MOQ | 1 reeks |
| Kleur | Aangepast |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Q355B |
| Toepassing | maak alle graafwerktuig voor-beëindigt materiaal vast |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Kleur | Vereiste klant |
| Materiaal | Q345B/Q460/Q460+Q345B, Staal |
| Type | Graafwerktuighark, norm |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Gebruik | Weg het Vegen |
|---|---|
| Machinetype | Graafwerktuig Attachment Tools |
| Geschikt | 1.5-3 Ton Excavator |
| Toepassing | Bouwmachines |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Garantie | 12 maanden |
|---|---|
| Kleur | Klant vereist |
| Productnaam | Graafwerktuig Tilt Bucket |
| Type | Graafwerktuig Bucket |
| Na de Garantiedienst | Online Videotechnische ondersteuning |