| Garantie | 6 maanden |
|---|---|
| Kleur | aangepast |
| Toepassing | Kruippakjegraafwerktuig |
| Type | hydraulisch |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Productnaam | graafmachine sloopgiek |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Geschikt | 25 ton graafmachine |
| Materiaal | Q355/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Lange | 16M; op maat |
| Productnaam | graafmachine sloopgiek |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Geschikt | 30 ton graafmachine |
| Materiaal | Q355/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Lange | 18M; op maat |
| Naam van het product | graafmachine sloopgiek |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Geschikt | 35 ton graafmachine |
| Materiaal | Q355/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Lange | 20M; op maat |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Productnaam | De hoge Vernieling van het Bereikwapen |
|---|---|
| MOQ | 1 reeks |
| Kleur | Custumized |
| CertifiPCion | ISO 9001 |
| OEM | aanvaardbaar |
| Toepassing | Graafwerktuig |
|---|---|
| Machinemodel | KOMATSU/kobelco/hitachi/PC/hyundai/Volvo |
| Materiaal | Q355B |
| Lengte | 124m |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Productnaam | De hoge Vernieling van het Bereikwapen |
|---|---|
| Pakket | standaardpakket |
| Graafwerktuig Brand | Om het even welk Merk |
| Toepassing | Bouwmachines |
| CertifiPCion | ISO 9001 |