| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Geschikt | 3-6 ton graafmachine |
| Materiaal | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Lange | Op maat |
| OEM's | Beschikbaar |
| Materiaal | Q355B |
|---|---|
| Kleur | Klant vereist |
| Moq | 1 set |
| Kwaliteit | Hoogwaardig |
| OEM | OEM-diensten |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Kleur | Vereiste klant |
| Materiaal | Q345B/Q460/Q460+Q345B, Staal |
| Type | Graafwerktuighark, norm |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | aangepast |
| Toepassing | Graafwerktuig Attachment |
|---|---|
| Type | Gravend Graafwerktuig |
| Model | het Graafwerktuig van KOMATSU/van doosan/Hitachi/PC Enz. |
| Capaciteit | 0.21.8m ³ |
| Materiaal | Q355B |
| Machinetype | Graafwerktuig Attachment Tools |
|---|---|
| MOQ | 1 stuk |
| Kwaliteit | Uitstekende kwaliteit |
| Materiaal | Q355B |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Machinetype | Graafwerktuig Attachment Tools |
|---|---|
| MOQ | 1 STUK |
| Kwaliteit | Hoog - kwaliteit |
| Materiaal | Q355B |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |