| Type | Snelle koppeling |
|---|---|
| Toepassing | Snel Omzettingsgraafwerktuig Attachments |
| Materiaal | Hardox500 NM400 |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Eigenschappen | Dubbel Veiligheidssysteem |
| Materiaal | HARDOX400/500, Q345B+NM360 |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Kleur | aangepast |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| Toepassing | 1-30t graafwerktuig |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Snelle koppeling |
|---|---|
| Toepassing | Snel Omzettingsgraafwerktuig Attachments |
| Materiaal | Hardox500 NM400 |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Eigenschappen | Dubbel Veiligheidssysteem |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Rood of aangepast |
| Type | graafwerktuiggehechtheid |
| Bewegend type | Kruippakjegraafwerktuig |
| Productnaam | graafmachine sloopgiek |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Geschikt | 25 ton graafmachine |
| Materiaal | Q355/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Lange | 16M; op maat |
| Productnaam | Graafwerktuig Tilt Quick Hitch |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Geschikt | 9 ton graafmachine |
| Materiaal | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Pin Diameter | Op maat |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Snelle koppeling |
|---|---|
| Toepassing | Snel Omzettingsgraafwerktuig Attachments |
| Materiaal | Hardox500 NM400 |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Eigenschappen | Dubbel Veiligheidssysteem |