| Certificaat | ISO9001, CE |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Materiaal | Q355B |
| Kleur | Sinaasappel/Zwarte/anderen |
| Snijbreedte | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Certificaat | ISO9001, CE |
|---|---|
| Snijbreedte | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Gewicht | 220-650 kg |
| Materiaal | Q355B |
| Voorwaarde | 100% gloednieuw. |
| Materiaal | Q355B |
|---|---|
| Snijbreedte | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Kleur | Sinaasappel/Zwarte/anderen |
| Garantie | 6 maanden |
| Gewicht | 220-650 kg |
| Gewicht | 220-650 kg |
|---|---|
| Materiaal | Q355B |
| Garantie | 6 maanden |
| Snijbreedte | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Stroombron | Mechanische apparatuur |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Gewicht | Zwaar |
| De dienst | OEM/ODM |
| Kleur | Zwarte/Blauw |
| Verpakking | Norm |
| naam | Graafwerktuig Rotating Grapple |
|---|---|
| Gewicht | Zwaar |
| De dienst | OEM/ODM |
| Materiaal | Staal |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Graafwerktuig |
|---|---|
| De dienst | OEM/ODM |
| naam | Graafwerktuig Rotating Grapple |
| Kleur | Zwarte/Blauw |
| Verpakking | Norm |
| Voorwaarde | 100% gloednieuw. |
|---|---|
| Certificaat | ISO9001, CE |
| Garantie | 6 maanden |
| Materiaal | Q355B |
| Stroombron | Mechanische apparatuur |
| Snijbreedte | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Stroombron | Mechanische apparatuur |
| Kleur | Sinaasappel/Zwarte/anderen |
| Voorwaarde | 100% gloednieuw. |
| Kleur | Sinaasappel/Zwarte/anderen |
|---|---|
| Stroombron | Mechanische apparatuur |
| Materiaal | Q355B |
| Garantie | 6 maanden |
| Snijbreedte | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |