| Voorwaarde | Nieuwe |
|---|---|
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning door het gehele productleven |
| Toepassing | Landopheldering |
| Materiaal | Q345/Q460/NM360/NM400/WH60) /Hardox400 |
| Garantie | 3 maanden |
| Hoeveelheid | 1 reeks |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Type | Snelle hapering |
| Grootte | 1020x400x400mm/klantgericht |
| Pakket | Houten doos |
| Toepassing | Aanhangsels van graafmachines |
|---|---|
| Vermogensoort | Hydraulisch of manueel |
| MOQ | 1 stuks |
| Kleur | Op maat |
| Geschikt | 1-60 ton graafmachine |
| Productnaam | Graafwerktuig Quick Hitch |
|---|---|
| Geschikt | 1-60 ton graafmachine |
| Vermogensoort | Hydraulisch of manueel |
| Materiaal | Q355B |
| Toepassing | Aanhangsels van graafmachines |
| Productnaam | Graafwerktuig Quick Hitch |
|---|---|
| Hoeveelheid | 1 reeks |
| Toepassing | Graafwerktuig |
| Kleur | geel |
| Grootte | 1020x400x400mm/klantgericht |
| Geschikt | 1-60 ton graafmachine |
|---|---|
| Toepassing | Graafwerktuig Attachments |
| Materiaal | Q355B |
| Machtstype | Hydraulisch of manueel |
| type | Snelle hapering |
| Key Words | Hydraulic Quick Hitch |
|---|---|
| Production Period | 7 day |
| Efficient | very convenient |
| Suitable | 1-3Ton Excavator |
| Key Word | Attachments Quick Change |
| Diensten | Videotechnische ondersteuning |
|---|---|
| De volgende categorieën zijn bedoeld | Om het even welk Merk |
| Systemen | Hydraulisch/handmatig systeem |
| Gewicht | 60-100 kg |
| Verpakking | Standaardverpakking |
| Type | Snel ophangen. |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Geschikt | 1-60 ton graafmachine |
| Toepassing | Aanhangsels van graafmachines |
| Materiaal | Q355B |
| Productnaam | Graafwerktuighark |
|---|---|
| Kwaliteit | Hoog - kwaliteit |
| Pakket | Standaardpakket |
| Grootte | Aangepaste Grootte |
| Materiaal | Q355B |