| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Materiaal | Q355B |
| Verleende naverkoop de Dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Type | Hydraulisch |
| Voorwaarde | 100%new |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Naam van het product | Graafwerktuig Quick Hitch |
|---|---|
| Merknaam | Huitong |
| Type | Gebruik voor graafmachines voor het bewerken van rotsen |
| Garantie | 6 maanden |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Materiaal | Q355B/QA60D |
|---|---|
| Toepassing | Gemakkelijkere omschakeling onder verschillende gehechtheid |
| inpakken | De norm woden doos |
| MOQ | 1 |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Toepassing | Aanhangsels van graafmachines |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Kleur | Op maat |
| Type | Snel ophangen. |
| Vermogensoort | Hydraulisch of manueel |
| Type | Snel ophangen. |
|---|---|
| Vermogensoort | Hydraulisch of manueel |
| Geschikt | 1-60 ton graafmachine |
| Materiaal | Q355B |
| Naam van het product | Graafwerktuig Quick Hitch |
| Suitable | 1-60Ton Excavator |
|---|---|
| Condition | New |
| Power type | Hydraulic Or Mannul |
| Type | Snel ophangen. |
| Application | Excavator Attachments |
| Toepassing | Graafwerktuig |
|---|---|
| Grootte | 1020x400x400mm/klantgericht |
| Kleur | geel |
| Materiaal | Staal |
| Productnaam | Graafwerktuig Quick Hitch |
| Geschikt | 1-60 ton graafmachine |
|---|---|
| Condition | New |
| Kleur | Op maat |
| MOQ | 1 Pcs |
| Material | Q355B |
| OEM | Beschikbaar |
|---|---|
| Verpakking | Houten Pallet of Aangepast |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Breedte | 1200mm~2400mm (4ft8ft) |
| HS Code | 84314100 |