| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Buitenaardse zware voertuigen |
|---|---|
| Stapbreedte | 600 mm/ 800 mm/ 1000 mm |
| Kleur van de handgreep | De vereisten van de klant |
| Toepassing | Openbaar vervoer, metro, luchthaven, winkelcentrum. |
| Materiaal | metaal |
| Type | Snel ophangen. |
|---|---|
| Material | Q355B |
| Vermogensoort | Hydraulisch of manueel |
| Application | Excavator Attachments |
| Productnaam | Graafwerktuig Quick Hitch |
| Materiaal | Q355B |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Type | Snel ophangen. |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Vermogensoort | Hydraulisch of manueel |
| Kleur | Geel/Zwarte |
|---|---|
| Toepassing | Graafwerktuig |
| Gewicht | 280-4300kg/Customized |
| Bout | Bout met hoge weerstand |
| Grootte | 0.25-4.3cbm/Customized |
| naam | Graafwerktuig Rock Bucket |
|---|---|
| Toepassing | Graafwerktuig |
| Bout | Bout met hoge weerstand |
| Gewicht | 280-4300kg/Customized |
| Grootte | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Bout | Bout met hoge weerstand |
|---|---|
| Gewicht | 280-4300kg/Customized |
| Toepassing | Graafwerktuig |
| Kleur | Geel/Zwarte |
| naam | Graafwerktuig Rock Bucket |
| Materiaal | Staal met hoge weerstand |
|---|---|
| Toepassing | Graafwerktuig |
| naam | Graafwerktuig Rock Bucket |
| Tanden | Tanden met hoge weerstand |
| Kleur | Geel/Zwarte |
| Toepassing | Graafwerktuig |
|---|---|
| Grootte | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Gewicht | 280-4300kg/Customized |
| Bout | Bout met hoge weerstand |
| Materiaal | Staal met hoge weerstand |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Naverkoopservice | online |
| Pakket | standaardpakket |
| Naam van het product | Graafwerktuig Hydraulic Hammer |
| Materiaal | Legeringsstaal |